Pramogos

Ką veikti atvykus į nuošalų namelį miško pašonėje? Norėtumėme pasakyti – NIEKO! Nes nieko neveikimas – dažnai yra reikalingas ir sveikas dalykas. Tačiau ne visi žmonės tai gali suprantingai priimti ir šį veiksmą atlikti. Taigi pramogų turime ir nemažai, tik spėkite viską nuveikti!

Smaragdo spalvos karjeras ir smėlio paplūdimys

Už keletos žingnsių nuo namelio, poilsiautojus džiugina smaragdo spalvos karjeras. Vasarą čia yra nuostabiausia vieta praleisti šiltas, sautėtas dienas. Kitais metų laikais siūlome grožėtis kvapą gniaužiančiais saulėlydžiais ir išnaudoti didelius gražius plotus pasivaikščiojimams palei vandenį.

Privatus, jaukus ir prižiūrimas miškas

Namelis prisiglaudęs prie jaukaus, nedidelio spygliuočių miško iš pasakų karalystės. Jis privatus, taigi galite vaikščioti skersai išilgai – džiaugsitės juo visiškai vieni. Na ne, meluojame..  būnant labai tyliai, galima mišku dalintis su keliomis užklydusiomis stirnytėmis

Šiltais burbulais traukiantis masažinis baseinas.

Kas gali būti geriau nei gražios dienos vakarą pabaigti šiltoje jacuzzi su vaizdu į mišką ir žvaigždes? O jei dar šalia ir mylimas žmogus..

Prie namelio esantis masažinis baseinas prižada jus apsupti savo minkštais burbulais, padėti atsipalaiduoti bei pasiduoti tos akimirkos galiai. 

Miško pašonėje jaukiai laukiantys hamakai

Poilsis hamakuose išties padeda atpalaiduoti mintis, pasinerti į meditaciją, užmiršti problemas. Norint sukurti jaukią atmosferą – hamakus pakabinome miško teritorijoje, ramioje, sąmanomis papuoštoje vietoje 

Grilius ir lauko baldai

Pats skaniausias maistas – ant tikros ugnies. Patogiai įrengta grillinė su jaukiais lauko baldais prailgina laiką gryname ore ne tik vasarą bet ir ankstyvą rudenį bei pavasarį. 

Valtis ir irklentė (galima žvejyba)

Lengviausias būdas apžiūrėti teritoriją  – valties ar irklentės pagalba. Tačiau tai ne tik lengviausias, bet be abejonės ir gražiausias būdas. Iš vandens viskas atsiveria kitu kampu, kitomis spalvomis.

Veikla

Vasaros sezono metu galite pasimėgauti MadBay vandenlenčių parke vykstančiomis pramogomis.

Vandenlenciu parkas

VANDENLENČIŲ PARKAS

Gamtos apsuptis, smaragdinis vanduo ir ekstremalus sportas! Vienoje vietoje net dviejų tipų vandenlenčių sistemos: ratinė RIXEN 6 bokštų Sistema bei trijų trosų 2.0 tiesinė Wakestation Sistema.

Polsiavietės

POILSIAVIETĖS

Mūsų poilsiavietės yra tobula vieta leisti šiltas vasaros dienas, romantiškus vakarus ir paminėti nedideles šventes ar susibūrimus. Tai tik jums skirta erdvė, o viskas, ko gali prireikti – šalia!

Baras

BARAS

Pasistiprinti ir atsigaivinti norinčius, mėgstamo gėrimo gryname ore išsiilgusius ar pro šalį keliaujančius kviečiame užsukti į mūsų pakrantės barą!

Pramogos

PRAMOGOS

Yra metas dirbti ir yra metas pramogauti. Mes, MadBay komanda, esame šventai įsitikinę, kad vieno su kitu maišyti nedera, todėl savo oazėje pasirūpinome, kad net akimirkai mūsų svečių mintys negrįžtų į uždaras erdves.