Dažni klausimai
Kaip galima rezervuoti nakvynę?

Nakvynės rezervacija vyksta internetiniame puslapyje paspaudus rezervacijos mygtuką. Rezervacija pilnai yra baigiama tik tada, kai ją apmokate ir gaunate patvirtinimo žinutę/laišką iš mūsų (labai rekomenduojame tikrinti SPAM laiškus, nes neretai mūsų pranešimai nueina ir ten). Jei turite klausimų susijusių su rezervacija, susisiekite el.paštu: poilsiokrantas@gmail.com

Svarbu! Jeigu turite kuponą, kurio pradžia POK ir norite atlikti rezervaciją, tada parašykite tiesiai mums el.paštu: poilsiokrantas@gmail.com

Rezervacijos metu yra sumokama pilna nakvynės kaina.

  • Jei atvykti nebegalite tam tikrą rezervuotą dieną – nakvynę galime perkelti į jums patogią datą ateityje (punktas taip pat turi atitikti žemiau išvardytas sąlygas).
  • Apie neatvykimą pranešus prieš 7 dienas – grąžiname 100% nakvynės sumos
  • Apie neatvykimą pranešus prieš 6-3dienas – grąžiname 50% nakvynės sumos
  • Apie neatvykimą pranešus mažiau nei 72 valandom, pinigų nebegrąžiname. 
  • Jūs taip pat galite perleisti savo rezervaciją draugams ar pažįstamiems, tik privalote apie tai pranešti Rest in Forest administracijai.
Teritorijoje jau yra du nuomojami Rest in Forest namukai. Namukai stovi apie 60metrų atstumu vienas nuo kito, tačiau yra atskirti medžiais ir kita augmenija. Yra išlaikytas puikus privatumas ir jaukumas tarp nameliuose poilsiaujančių žmonių
Teritorijoje turime du namelius- Miško namelį ir Vandens namelį. Tokie pavadinimai buvo paskirti tik dėl nameliuose vyraujančių spalvų. Abu nameliai yra beveik identiški, tiek pat nutolę nuo vandens ir tiek pat nuo miško. Pagrindinis skirtumas – Vandens namelio svetainės zona yra 4kv.m didesnė ir turi papildomą langą. Visa kita yra taip pat, skiriasi tik lauko teritorija. Šiuos skirtumus galite matyti mūsų nuotraukų galerijoje.

Nameliai jaukūs bei nedideli (16kv. m. ir 20kv. m.) ir yra geriausiai pritaikyti poilsiui dviems. Esant reikalui, svetainėje stovinti sofa išsitiesia ir gali talpinti dar du žmonės. Atvykstant keturiese rekomenduojame teirautis dėl antrojo Rest in Forest namelio (20kv. m. ploto)

Taip, namelyje yra virtuvė su mobilia kaitlentė, indais, puodais ir kitais maisto gaminimui reikalingais įrankiais. Taip pat lauke yra grilinė su iešmais ir kepimo grotelėmis. Už papildomą mokestį galime suteikti malkas.

Taip, internetas puikiai veikia.

Atvykimas nuo 15:00 valandos, Išvykimas iki 12:00 (laikas gali būti derinamas atsižvelgiant į kitos dienos rezervacijas).

Ar galima pasikviesti papildomų žmonių trumpam apsilankymui?

Namelyje gali apsistoti tiek žmonių, kiek nurodyta rezervacijos patvirtinime. Be mūsų žinios ir išankstinio susitarimo į nameliui skirtą teritoriją negali atvykti neregistruoti žmonės.

Taip, namelis yra pilnai apšiltintas ir yra tinkamas naudotis ištisus metus.

Taip, masažinis baseinas yra skirtas naudoti visus metus, nepriklausomai nuo sezono.

Taip. Juo galite naudotis visu savo apsistojimo metu.

Priimame išauklėtus, tvarkingus augintinius pagal individualią užklausą. Apie augintinio atvykimą yra privaloma pranešti iš anksto. Augintinio mokestis yra 7 Eur.

Žvejoti galima, tik prašome būtinai apie tai prasinešti.

Taip, kuponą galite įsigyti šiame internetiniame puslapyje. Kuponas galioja 9mėnesius.

Nepanaudojus kupono, jis atgal nepriimamas ir pinigai nėra grąžinami.

Turite daugiau klausimų?