Miško terasa

Miško terasa tai nuostabaus, nedidelio privataus miško glėbyje esanti vieta įvairioms šventėms minėti. Jau daug metų nuodugniai tvarkoma teritorija žavi savo jausmingumu, romantika, mažomis detalėmis bei nepaprastu gamtos grožiu. Tikime, kad bet kokia ir bet kokio dydžio šventė šioje vietoje taps žavinga bei unikali.

Vestuvių šventės

Ši romantiška bei jausminga vieta yra tiesiog skirta gražiausioms meilės šventėms. Unikalus kraštovaizdis, eglių kvapas ir saulėlydžiai atsispindintys į smaragdinio vandens paviršių – nuostabus gyvenimo šventės trio.

Daugiau nei 400m2 turinti terasa užtikrina komfortabilumą merginoms, trinkelių takeliai iki kokybiškų tualetų padės pamiršti visus dažniausiai gamtoje atsirandančius nepatogumus.

Įmonių renginiai

Didelė teritorija gamtos apsuptyje, erdvi 400m2 terasa su 163m2 paviljonu yra ypatingai komfortabili, skoninga bei unikali vieta įvairiausiems įmonių renginiams minėti. Palikite betonines miesto gatves bei įpareigotą formalumą ir atvykite pasidžiaugti gamtos teikiama nauda. 

Asmeninės šventės

Uniklai erdvė jaukaus ir nedidelio miško glėbyje yra puiki vieta krikštynoms, gimtadieniams ar kitoms asmeninėms progoms minėti. Dėl patogiai  paskirstytų erdvių, čia galima suplanuoti įvairiausių pramogų tiek vaikams tiek suaugusiesiems. Šiltomis dienomis galima maudytis, žaisti tinklinį, plaukioti valtimi, irklentėmis ir pan.

Informacija

Pagrindinė informacija ir specifikacijos

Aplinka

Paviljonas ir terasa

Play Video
Miško
terasa

Susisiekite, klauskite, rezervuokite!

Soc. Tinklai

Sekite mus Facebook'e ir Instagram'e

Atsiliepimai

Ką apie mus kalba lankytojai