top of page

Pramogos

Atostogos Lietuvoje / Poilsio namelis nuomai / atostogos dviese / poilsis gamtoje / romantiškas poilsis dviems

Ką veikti atvykus į nuošalų namelį miško pašonėje? Norėtumėme pasakyti - NIEKO! Nes nieko neveikimas - dažnai yra reikalingas ir sveikas dalykas. Tačiau ne visi žmonės tai gali suprantingai priimti ir šį veiksmą atlikti. Taigi pramogų turime ir nemažai, tik spėkite viską nuveikti!  

_DSC1614-Edit.jpg

Smaragdo spalvos karjeras ir smėlio paplūdimys

Už keletos žingnsių nuo namelio, poilsiautojus džiugina smaragdo spalvos karjeras. Vasarą čia yra nuostabiausia vieta praleisti šiltas, sautėtas dienas. Kitais metų laikais siūlome grožėtis kvapą gniaužiančiais saulėlydžiais ir išnaudoti didelius gražius plotus pasivaikščiojimams palei vandenį.

_DSC1549-Edit.jpg

Miško pašonėje jaukiai laukiantys hamakai

Poilsis hamakuose išties padeda atpalaiduoti mintis, pasinerti į meditaciją, užmiršti problemas. Norint sukurti jaukią atmosferą - hamakus pakabinome miško teritorijoje, ramioje, sąmanomis papuoštoje vietoje 

_DSC1378-Edit.jpg

Privatus, jaukus ir prižiūrimas

 miškas 

Namelis prisiglaudęs prie jaukaus, nedidelio spygliuočių miško iš pasakų karalystės. Jis privatus, taigi galite vaikščioti skersai išilgai - džiaugsitės juo visiškai vieni. Na ne, meluojame..  būnant labai tyliai, galima mišku dalintis su keliomis užklydusiomis stirnytėmis

_DSC2036-Edit.jpg

Grilius ir lauko baldai

Pats skaniausias maistas - ant tikros ugnies. Patogiai įrengta grillinė su jaukiais lauko baldais prailgina laiką gryname ore ne tik vasarą bet ir ankstyvą rudenį bei pavasarį. 

_DSC2008-Edit.jpg

Šiltais burbulais traukiantis masažinis baseinas.

Kas gali būti geriau nei gražios dienos vakarą pabaigti šiltoje jacuzzi su vaizdu į mišką ir žvaigždes? O jei dar šalia ir mylimas žmogus..

Prie namelio esantis masažinis baseinas prižada jus apsupti savo minkštais burbulais, padėti atsipalaiduoti bei pasiduoti tos akimirkos galiai. 

IMG_8723.jpg

Valtis ir irklentė

(galima žvejyba)

 Lengviausias būdas apžiūrėti teritoriją  - valties ar irklentės pagalba. Tačiau tai ne tik lengviausias, bet be abejonės ir gražiausias būdas. Iš vandens viskas atsiveria kitu kampu, kitomis spalvomis.

Trumpai. Rest in forest yra unikali vieta poilsiui prie miško, toliau nuo miesto šviesų ir aplinkinių žmonių. Tai du maži, kokybiški ir jaukūs 16kv. ir 20kv. dydžio nameliai, 60 metrų nuo išeksplotuoto karjero kranto, kuris žinomas dėl nuostabaus smaragdo spalvos vandens. Penki žingsniai nuo abiejų namelių - privatus, jaukus spygliuočių miškas, kuriame visada malonu pasivaikščioti. Šalia namelių esantys atskiri masažiniai baseinai su vaizdu į mišką - nuostabi patirtis tiek šaltą žiemą, lietingą rudenį, tiek šiltą vasaros vakarą. 

Namelių vidus ir lauko teritorija yra pilnai įrengta patogiam, atpalaiduojančiam ir kokybiškam poilsiui. Šildomi nameliai turi virtuvę, tualetą su dušu, dvigulę lovą ir ištiesiamą sofą. Lauke - lauko baldai, grilinė, hamakai, masažinis baseinas, didelė teritorija pasivaikščiojimui prie vandens, paplūdimio tinklinio aikštelė, valtis, irklentė.

Abu nameliai stovi apie 60metrų atstumu vienas nuo kito, tačiau yra atskirti medžiais ir kita augmenija. Yra išlaikytas puikus privatumas ir jaukumas tarp nameliuose poilsiaujančių žmonių 

bottom of page