top of page

Dažnai užduodami klausimai

Turite daugiau klausimų?
Susisiekite! 

Kaip galima rezervuoti nakvynę?

Rezervacija atliekama užpildant rezervacijos užklausos formą kontaktų skiltyje. Patikrinus užimtumą ir radus abipusiai tinkamas datas, išsiųsime jums sąskaitą apmokėjimui. Matydami jūsų apmokėjimą - rezervuosime datas ir ruošime namelį jūsų viešnagei.

Ar galima atšaukti rezervacijas ar pakeisti atvykimo datas? 

Rezervacijos metu yra sumokama pilna nakvynės kaina.

  • Jei atvykti nebegalite tam tikrą rezervuotą dieną - nakvynę galime perkelti į jums patogią datą ateityje (punktas taip pat turi atitikti žemiau išvardytas sąlygas).

  • Apie neatvykimą pranešus prieš 7 dienas - grąžiname 100% nakvynės sumos

  • Apie neatvykimą pranešus prieš 6-3dienas - grąžiname 50% nakvynės sumos

  • Apie neatvykimą pranešus mažiau nei 72 valandom, pinigų nebegrąžiname. 

  • Jūs taip pat galite perleisti savo rezervaciją draugams ar pažįstamiems, tik privalote apie tai pranešti Rest in Forest administracijai.

Kiek turite nuomojamų namelių?

Teritorijoje jau yra du nuomojami Rest in Forest namukai. Namukai stovi apie 60metrų atstumu vienas nuo kito, tačiau yra atskirti medžiais ir kita augmenija. Yra išlaikytas puikus privatumas ir jaukumas tarp nameliuose poilsiaujančių žmonių 

Kuo skiriasi nameliai?

Teritorijoje turime du namelius- Miško namelį ir Vandens namelį. Tokie pavadinimai buvo paskirti tik dėl nameliuose vyraujančių spalvų. Abu nameliai yra beveik identiški, tiek pat nutolę nuo vandens ir tiek pat nuo miško. Pagrindinis skirtumas - Vandens namelio svetainės zona yra 4kv.m didesnė ir turi papildomą langą. Visa kita yra taip pat, skiriasi tik lauko teritorija. Šiuos skirtumus galite matyti mūsų nuotraukų galerijoje.

Kiek žmonių gali apsistoti nameliuose?

Nameliai jaukūs bei nedideli (16kv. m. ir 20kv. m.) ir yra geriausiai pritaikyti poilsiui dviems. Esant reikalui, svetainėje stovinti sofa išsitiesia ir gali talpinti dar du žmonės. Atvykstant keturiese rekomenduojame teirautis dėl antrojo Rest in Forest namelio (20kv. m. ploto)

Ar namelyje yra pilnai veikianti virtuvė?

Taip, namelyje yra virtuvė su mobilia kaitlente, indais, puodais ir kitais maisto gaminimui reikalingais įrankiais. Taip pat lauke yra grilinė su iešmais ir kepimo grotelėmis. Už papildomą mokestį galime suteikti malkas.

Ar namelyje veikia internetas?

Taip, internetas puikiai veikia.

Ar galima pasikviesti papildomų žmonių trumpam apsilankymui? 

Namelyje gali apsistoti tiek žmonių, kiek nurodyta rezervacijos patvirtinime. Be mūsų žinios ir išankstinio susitarimo į nameliui skirtą teritoriją negali atvykti neregistruoti žmonės.

Ar namelis priima svečius visais metų laikais?

Taip, namelis yra pilnai apšiltintas ir yra tinkamas naudotis ištisus metus. 

Ar masažiniu baseinu galima naudotis ir žiemą?

Taip, masažinis baseinas yra skirtas naudoti visus metus, nepriklausomai nuo sezono.

 

Ar masažinis baseinas įeina į nakvynės kainą?

Taip. Juo galite naudotis visu savo apsistojimo metu.

Ar priimate augintinius?

Priimame išaukėtus, tvarkingus augintinius pagal individalią užklausą. Apie augintinio atvykimą yra privaloma pranešti iš anksto. Augintinio mokestis yra 5Eur.

Ar galima žvejoti?

Žvejoti galima, tik prašome būtinai apie tai prasinešti.

 

Koks atvykimo ir išvykimo laikas?

Atvykimas nuo 15:00 valandos, Išvykimas iki 12:00 (laikas gali būti derinamas atsižvelgiant į kitos dienos rezervacijas).

Ar turite dovanų kuponus?

Taip. Juos galite įsigyti tiesiogiai su mumis susisiekus. Dovanų kuponų galiojimo laikas yra 9 mėnesiai. 

bottom of page